Co nas inspiruje i dlaczego tworzymy z takim zaangażowaniem?

Chcemy przede wszystkim tworzyć markę promującą indywidualny styl oraz budować tożsamość każdego z Was. Wierzymy, że to co ubieramy definiuje sposób bycia, wyraża to kim jesteśmy, buduje naszą pewność siebie oraz wpływa na samopoczucie. Każdego dnia jesteśmy zdeterminowani, by kreować własną rzeczywistość, ponieważ wierzymy, że to, co jest najbliżej nas wpływa bezpośrednio na to, kim jesteśmy oraz w jaki sposób działamy.

Skupiamy się by tworzyć ubrania, które pozwolą każdemu wyrazić samego siebie oraz sprawić, aby czuł się pewnie w każdej sytuacji.

Chcemy jednocześnie tworzyć swoją tożsamość. Robić swoje, będąc sobą.

Naszym cielem jest szycie unikatowej odzieży dla unikatowej społeczności. Dla grupy ludzi, którzy dążą do czegoś wyjątkowego, którzy chcą utrzymać wysoki standard, których napędza styl, w jakim się spełniają.

Tworzenie marki Dispeed napędza do nas do rozwijania swoich pasji. Daje nowe możliwości rozwoju i sprawia, że czujemy się wolni robiąc to, co lubimy. Wiemy, jak ważny jest swój własny, wyodrębniony styl. Jak wiele wyraża i jak bardzo przekłada się na to, co się wokół Ciebie dzieje.

Przygotowując prawie 400 produktów na premierę naszego sklepu chcieliśmy pokazać, jak różnorodny może być styl. Zaprezentować modę, którą dopasować można pod różnorodne otoczenie. Oficjalne spotkania, wyjścia na miasto, czy jednostkę treningową.

Produkując nasze artykuły każdorazowo zadbaliśmy nie tylko o aspekt estetyczny, ale również o komfort oraz wygodę, tworząc unikalne kroje, dobierając uszlachetnione, odpowiednie materiały oraz skrupulatnie nadzorując cały proces produkcji.

Od blisko pięciu lat Wasze zaufanie wiele dla nas znaczy. Obiecujemy, że to się nie zmieni, a sklep będzie rósł w siłę realizując nasze plany, co do nowych produktów oraz propozycji graficznych.

Wygodnego dnia!

Załoga Dispeed

Podobne wpisy