Historia firmy

2018

Początki marki DISPEED sięgają 2018 roku, w którym to rozpoczęliśmy produkcję personalizowanych ubrań dla profesjonalnych klubów sportowych. Od początku działań, naszym celem było tworzenie najwyższej. jakości ubrań, które szybko zostały zauważone i docenione przez Światowe marki.

2020

Konsekwencja i deterinacja, sprawiły, ze nasze ubrania zostały docenione przez największe światowe Zespoły, takie jak:

  • Abu Dhabi Racing TEam występujący w Rajdzie Dakar
  • Zawodnicy Orlen Team
  • Oficjalny fanklub Kibiców Chelsea Londyn
  • Żużlowe Reprezentacje między innymi Australii, WIelkiej BRytanii, Czech, Łotwy czy niemiec

2021

W tym roku pojawił się pomysł sklepu z ubraniami marki DISPEED. Naszym celem było pokazanie ludziom tego, na czym znamy się najbardziej, czyli tworzeniem odzieży PREMIUM. Miesiące prac nad krojami, selekcja najlepszych materiałów, zaprojektowanie unikatowych wzorów oraz skompletowanie niezbędnych dodatków sprawiły, że po 6 miesiącach funkcjonowania sklepu, naszej marce zaufało ponad 1600 zadowolonych Klientów.

Kontynuacja

Cały czas rozwijamy nasz sklep internetowy. Opracowujemy nowe kolekcje, badamy potrzeby Klientów oraz wprowadzamy nowe rozwiązania.  Dążymy do tego, aby każdy mężczyzna znalazł coś dla siebie i mógł cieszyć się solidnymi ubraniami przez długie lata.

Światowa jakość

Zdobyte doświadczenie na rynku polskim oraz sukcesywne poszerzanie oferty, zaczęło być dostrzegane na rynku Światowym. Konsekwencja i determinacja doprowadziły nas do możliwości zaprojektowania oraz uszycia teamowej odzieży dla zespołu Abu Dhabi Racing team, która pojawiła się na znanym dla wszystkich Rajdzie Dakar

Sklep Dispeed

Zaufanie, jakim obdarzyły nasze zespoły z różnych zakątków świata, skłoniło nas do stworzenia marki odzieżowej klasy PREMIUM dla mężczyzn o świadomym podejściu do stylu i klasy.

Jeśli pragniesz wyróżnić się spośród innych, poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, niepowtarzalnych wzorów oraz wyjątkowej jakości, to DISPEED jest marką stworzoną właśnie dla Ciebie.