Czarna bluza z kapturem Now

269,00 

WALENTYKOWA PROMOCJA -15% NA WSZYSTKIE PRODUKTY. KOD: LOVE. Ważny do

Wysyłka do 72 godzin

100% Polski produkt
Darmowa dostawa od 300zł
30 dni na zwrot
Bezpłatna wymiana
SKU: dis906 Kategoria:

Bawełna z technologią antypiling = brak kulkowania się

Bluza wykonana została z najwyższej klasy bawełny antypillingowej. Oznacza to, że jest ona odporna na kulkowanie oraz mechacenie się materiału.

Prezentujemy Ci niezwykłą bluzę z kapturem, w której działanie odbywa się tu i teraz!

Ta wyjątkowa bluza została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się wyzwań, pragną spełnić swoje ambicje i osiągnąć więcej w życiu.

Wykonana z najwyższej jakości materiału o gramaturze 320 g/m2, z 80% bawełny i 20% miękkiego włókna technicznego, zapewnia nie tylko niezrównany komfort noszenia, ale także wytrzymałość i odporność na utratę koloru. To połączenie doskonałego dopasowania i swobody ruchu sprawia, że bluza ta jest idealnym towarzyszem Twoich codziennych aktywności.

Jednak to nie tylko wysoka jakość wykonania przyciąga uwagę. Wzór tego wyjątkowego produktu jest jednocześnie unikalny i inspirujący. Ukryte hasło “Now” widoczne jak w zegarku elektrycznym, przypomina Ci, że najlepszy czas do działania jest właśnie teraz. To podkreślenie chwili i mocy teraźniejszości stanowi kluczową cechę bluzy “Now”.

Minimalistyczny styl, charakterystyczny dla kolekcji “Now”, idealnie odzwierciedla aspiracje i postawę współczesnego mężczyzny, który dąży do osiągnięcia sukcesu, zachowując prostotę i autentyczność.

Ta bluza to nie tylko ubranie, to znak rozpoznawczy Twojego charakteru i postawy, reprezentujący Twoje podejście do życia. „Now” symbolizuje pewność siebie i gotowość stawienia czoła wyzwa- niom.

Nie ma lepszego momentu, by podjąć działanie. Ta bluza przypomina Ci, że Twoje cele i marzenia czekają na Ciebie – teraz jest odpowiedni czas, by działać.

Przyłącz się do ludzi, którzy wyznaczają trendy oraz kierują się zasadą “teraz albo nigdy”.

Wybierz bluzę “Now” i stań się symbolem odwagi i determinacji, jednocześnie emanując nienagannym stylem i klasą.

Opinie

There are no reviews yet

Dodaj opinię
Currently, we are not accepting new reviews

Produkty powiązane