Jak to działa?

Jak to działa?

Krok 1 – Poznajmy się

Pierwszym naszym zadaniem jest dowiedzieć się, jaka odzież Cię interesuje i do czego jest Ci ona potrzebna. Na tej podstawie, możemy dobrać odpowiednie dzianiny tak, aby były dostosowane idealnie do Twoich potrzeb i polecić Ci najlepsze rozwiązania.

Następnie omawiamy kwestie wizualne. Notujemy wszystkie Twoje sugestie i wymagania oraz ustalamy wspólnie kolorystykę i umiejscowienie logotypów i motywów.

Do rozpoczęcia realizacji projektu musimy otrzymać od Ciebie logotypy które życzysz sobie na Twoim ubiorze, oraz 199 zł netto na wykonanie projektu.

Po 2-4 dniach projekty są już gotowe. Nasz grafik przesyła do Ciebie kilka wstępnych propozycji i wspólnie wprowadzamy zmiany, do momentu ustalenia ostatecznego wzoru wraz z dokładną kolorystyką palety Pantone Solid Coated.

Krok 2 – Potwierdzenie zamówienia

Na tym etapie ustalamy dokładną ilość oraz rozmiary zamawianych produktów. Przesyłamy Ci do wypełnienia przejrzysty formularz który ułatwi cały proces i zapobiegnie nieporozumieniom.

Jeśli jesteś już pewny swojego zamówienia, prosimy Cię o wpłatę zaliczki 50% sumy całego zamówienia na nasz numer konta bankowego. Dokonanie wpłaty jest jednocześnie akceptacją wzoru oraz ilości.

Teraz możemy przekazać Twoje zamówienie na produkcję.

Krok 3 – Produkcja

Czas produkcji Twojej odzieży zajmuje nam 15-20 dni roboczych od ostatecznej akceptacji.

Rozpoczęcie produkcji, która składa się z niżej wymienionych etapów:

1) przygotowanie projektu na szwalni
2) krojenie materiałów
3) rozpoczęcie druku sublimacyjnego
4) kontrola druku sublimacyjnego
5) nadanie kolorystyki
6) kontrola jakości nadanej kolorystyki
7) szycie odzieży
8) kontrola jakości uszytych produktów
9) pakowanie zamówienia

Krok 4 – Wysyłka

Po zakończeniu produkcji prosimy Cię o przesłanie drugiej części kwoty zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy do Ciebie całość kurierem DPD/DHL.

Istnieje również możliwość odbioru i zapłaty osobistej.

Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli zechcesz podzielić się swoimi wrażeniami z naszej współpracy. Dla Ciebie to tylko chwila, ale dla innych cenna wskazówka przy wyborze swojej odzieży.

www.facebook.com/dispeedwear , instagram: dispeed_wear

*odzież Dispeed posiada w ustalonych miejscach oficjalny logotyp marki. W przypadku braku zgody na jego umieszczenie, doliczamy 30% do ceny produktów.

Tomasz Antolik

Tomasz Antolik

+48 601 860 777
Filip Walczak

Filip Walczak

+48 785 048 911
Andrzej Walczak

Andrzej Walczak

+48 693 264 055