Dispeed to bezkompromisowa marka, w której stawiamy na najwyższej jakości materiały oraz dodatki. Od roku 2018 sukcesywnie zmierzamy na szczyt, pokonując kolejne bariery na polskim rynku odzieżowym. Najwyższa jakość produktów zaowocowała współpracą z takimi Mistrzami w swoim fachu jak Mercedes AMG, zawodnicy Orlen Team, czy Abu Dhabi Racing.

Kolekcje marki Dispeed powstają tutaj, w Polsce. Cierpliwie, z konkretnym podejściem, w sposób przemyślany proponując Wam najlepsze rozwiązania i zdobienia. Nieustępliwie tworzymy kolejne kolekcje, w których każda ma swój niebanalny, indywidualny przekaz. A to wszystko, aby gwarantować najlepsze miejsca w szafach naszych klientów.

Dispeed to marka stworzona przez ludzi ambitnych, którzy kroczą przez życie z podniesioną głową. Nasze wartości przenoszone są na ubrania, które mają zapewnić Tobie najlepsze, komfortowe warunki, gdziekolwiek się aktualnie znajdujesz. To dlatego każdy produkt podlegaj surowej kontroli na każdym etapie produkcji. Od przygotowania materiałów do produkcji, po wysyłkę w eleganckich, stylowych opakowaniach. Wszystko po to, aby zapewnić Tobie najwyższej jakości produkt, dostarczony w najwygodniejszy sposób.

Kluczową kwestią jest dla nas niezawodna, najlepsza obsługa klienta w Polsce, stąd zawsze stawiamy na perfekcyjny kontakt oraz ekspresową wysyłkę w 24 h. Gwarancją naszego podejścia są opinie oraz oceny, które możesz znaleźć na naszym sklepie, profilu na Facebook’u, czy google.

Proces tworzenia wszystkich ubrań oraz niezawodnego systemu sklepu trwał, aż 10 miesięcy, stąd z dumą zapraszamy Was do jedynego, takiego miejsca na polskiej mapie odzieżowej.

Ultramiękkie bluzy, joggery, czy spodnie dresowe Premium są gotowe, abyście osiągali jeszcze więcej. Gwarantujemy, że będzie wygodnie, stylowo i ponadczasowo.

                                                                                                                                           

Wygodnego dnia

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Resetuj hasło